Graag nodigen wij u uit voor het IE Symposium 2023. Het symposium wordt op woensdag 15 maart 2023 gehouden in het Figi Hotel te Zeist.
De programmacommissie heeft een interessant programma voor u samengesteld. In de ochtend geeft Eleonora Rosati een lezing over “Copyright and the Court of Justice of the European Union” en zal Charlotte Vrendenbarg spreken over “IE en duurzaamheid”. Tevens wordt vooruitgeblikt op de komst van het UPC. In de middag staan drie levendige panelsessies op het programma met als onderwerpen “Het snijvlak tussen het octrooirecht en mededingingsrecht”, “Doorontwikkelde productvormgeving / seriewerken” en “Gegronde redenen in het merkenrecht”.
De winnaar van de VIE-prijs 2023 wordt bekend gemaakt en we sluiten de dag op een leuke manier af met een bespiegeling van Kristof Neefs over AI.
Klik hier voor alle informatie en registratie