Graag nodigen wij u uit voor de Algemene Ledenvergadering en ledenbijeenkomst op maandag 10 november vanaf 16.15 uur op het kantoor van De Brauw Blackstone Westbroek, Burgerweeshuispad 201 te Amsterdam.
De bijeenkomst start met een ALV om 16.30 uur. Om 17.00 uur wordt de ALV direct gevolgd door een tweetal presentaties. Roma Leuyerink, in 2023 winnaar van de VIE-prijs, zal spreken over de houdbaarheid van art. 7 en 8 Aw, waarna Sven Klos in zal gaan op actuele rechtspraak op het gebied van het modellenrecht.
Programma
16.15 uur Inloop en registratie
16.30 uur ALV
17.00 – 18.00 uur
- “Auteursrecht – de houdbaarheid van art. 7 en 8 Aw” Roma Leuyerink, promovendus en docent IP, Radboud University, Nijmegen
- “Actualiteiten modellenrecht” Sven Klos, Klos c.s., Amsterdam
18.00 uur Afsluiting en borrel
Opleidingspunten
Voor advocaten en houders van het BMM Keurmerk geldt deze bijeenkomst voor één netto-opleidingsuur (gelijk aan één punt).
Aanmelding
Deelname aan deze bijeenkomst is voorbehouden aan leden van de vereniging en hieraan zijn geen kosten verbonden. Wij zien uw aanmelding graag uiterlijk 5 november a.s. tegemoet door een kort bericht aan het secretariaat.
Praktische info
- Datum
- Maandag 10 november 2025
- Locatie
- De Brauw, Amsterdam
- Kosten
- De bijeenkomst is gratis voor leden van de VIE / AIPPI Nederland. Indien u wenst deel te nemen, maar nog geen lid bent, kunt u een aanvraag voor het lidmaatschap indienen.
- Opleidingspunten
- Voor advocaten en houders van het BMM Keurmerk geldt deze bijeenkomst voor één netto-opleidingsuur (gelijk aan één punt).